|
Fakt, to serio nie ten temat.
Tułacz układał na spokojnie drużynę przez juz 8 lat.
Dobierał sobie zawodników do swojej koncepcji.
Nikt na żadnym forum mu nie chrzanił, że to pozorant, parodysta, cieć, cymbał i co tam jeszcze...
Nikt nie mądralił się, że skoro nie awansuje to jest debilem taktycznym.
A mógł.
A Sobolewski pod presją pracuje od 3 października czyli stuknęło mu 8 miesięcy.
Nie wiem czy się jasno wyraziłem?
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|