Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23688
Stary 16.06.2023, 18:28
Fakt, to serio nie ten temat.

Tułacz układał na spokojnie drużynę przez juz 8 lat.
Dobierał sobie zawodników do swojej koncepcji.
Nikt na żadnym forum mu nie chrzanił, że to pozorant, parodysta, cieć, cymbał i co tam jeszcze...
Nikt nie mądralił się, że skoro nie awansuje to jest debilem taktycznym.
A mógł.

A Sobolewski pod presją pracuje od 3 października czyli stuknęło mu 8 miesięcy.

Nie wiem czy się jasno wyraziłem?
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując