|
Czy ktos w ogole dysponuje wiedza na temat tego ile z naszych zimowych transferow to zasluga Kiko, a nie np Barroso, ktory dopiero co z klubu odszedl? To, ze wszystko idzie na konto Kiko wiadomo, ciekawi mnie tylko ile jest faktycznie "jego". To raz.
Dwa. Jesli jest odpowiednim czlowiekiem na odpowiednim miejscu to tez powinien byc w stanie pozbywac sie niepotrzebnych zawodnikow.
|