Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#91695
Stary 16.06.2023, 16:01
Karherop napisał(a):Wyświetl post
To tylko jeden Kiko wie czego się spodziewać, ale w porównaniu do Villara to on był gwiazdą na tym poziomie.

Ciężko żeby to miał być duzy niewypał. Patrząc że ma wejść w buty Cisse/Młyńskiego/Starzynskiego. Poprzeczka zawieszona dramatycznie nisko.
A nie - zastąpić Mulę albo Villara jako tańsza opcja?

Koleś na transfermarkt jest opisywany jako napastnik, na wiki jako skrzydłowy. Umówmy się że przy takich no name-ach Twoja histeryczna reakcja jest mocno nie na miejscu. Jedyny pozytyw to że Kiko chciał go ściągnąć w poprzednim okienku ale nie udało się rozwiązać kontraktu z klubem. Czyli nie z łapanki, musi mieć jakieś pozytywne cechy które sprawiają że według Kiko sprawdzi się w tej ogórkowej lidze.

Ani zaawansowany wiek (niedługo skończy 32 lata, konkretnie 24 czerwca), ani dwa ostatnie sezony, ani warunki fizyczne dupy nie urywają.

A jak będzie grał to się okaże. Może się potwierdzić że to totalny ogór, może być gwiazdą albo gdzieś pomiędzy. Nie ma zasady.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 16.06.2023 o godz. 16:04.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując