|
Czy wszyscy już skreślili Brodę? Moim zdaniem prezentował się lepiej niż Biegański. Szkoda (dla niego i dla nas), żę złapał kontuzje, a później, nie bardzo wiem czemu, już zmiany w bramce nie było.
VIVA LA WISŁA
Nie ma pomyślnych wiatrów dla płynących bez celu
|