wolfy napisał(a):

A w temacie: oficjalnie testujemy Jesusa Alfaro. 70 meczy, 5 goli, 31 lat, 1,70 cm, napastnik.
Pozostawiam bez komentarza.
.
|
Jakiego napastnika? Historie tworzysz na nowo?
2/3 kariery zagrał na prawym skrzydle, resztę ma lewym i sporadycznie w środku. To skrzydłowy pełną gębą.
w 3 lidze 360 meczów, 49 bramek, 27 asyst.
Już w zimie miał do nas trafić ale ówczesny klub nie chciał go puścić. Skoro tak było to i zapewne był dla nich przydatnym zawodnikiem.
Coś mi podpowiada że Kiko dostał wolną rękę w sprowadzaniu Hiszpanów pod warunkiem że ich ilość w kadrze pozostanie niezmienna. Benito odszedł to i zwolniło się miejsce.