Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#91687
Stary 16.06.2023, 13:44
wolfy napisał(a):Wyświetl post
No właśnie dziwią mnie Twoje założenia. Twierdziłeś że pierwszy skład był za słaby, teraz będzie słabszy (szanse na zastąpienie Fermandeza oceniam na jakieś mocne 1%). Nie mamy de facto ławki.
Potrzebujemy więc transferów do pierwszego składu i na ławkę. Sorry, Młyński + Żyro nie dają rady. Obrony brak, filarów ofensywy brak, stare dziury pozostają.

No i do tego ten sam marny trener.

To jest wersja - brak baraży, może nawet obrona przed spadkiem.

@skarabeus - załóżmy że wiesz co mówisz. To oznacza że nie mamy w ogóle of środka pola (Fernandez, Igbekeme), bo Duda to leszcz. Plus iczywiście - defensywa to kiepski żart. No i nie mamy ławki.
Nie piszę o tym czego potrzebujemy, tylko próbuję wczuć w rolę Królewskiego i dostosować plany do możliwości transferowych. ALe moze podchodzę zbyt pesymistycznie?

Gdybym miał przedstawić wersję optymalną to:

Drugi napastnik, lepszy od Rodado.

2 skrzydłowych, którzy będą walczyli o 1 skład z Mulą i Villarem.

W razie odejścia Fernandeza, jego zmiennik plus ktoś, kto wypchnie ze składu Tachiego i Dudę. Czyli 3 zawodników. Gdyby odchodził James. Potrzebny kolejny transfer.

1 nowy prawy obrońca.

1-2 środkowych obrońców, lepszych od tego czym dysponujemy. Oczywiście liczba zmian na tej pozycji uzależniona od tego z kim się rozstaniemy.

1 nowy bramkarz

Tylko oczywiście to jest nie do zrealizowania, bo robi się z tego 11 zawodników.
Odpowiedz cytując