Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#91686
Stary 16.06.2023, 12:31
Oficjalne info.
CV to jakieś nieporozumienie: stary, brak liczb, niski.
Z drugiej strony - wielu co się sprawdziło też miało ogórkowe CV. Na pewno nie ma się na co napalać.

Ciekawostka - podobno interesowaliśmy się nim pół roku temu, chciał rozwiązać kontrakt z klubem tłumacząc to "życiową ofertą". Czyli chyba Kiko chciał go już wcześniej. To jakiś pozytyw że nie jest z łapanki. Na razie jedyny.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując