wolfy napisał(a):

@FraMat - ośmieszasz się. Głupota tego co piszesz rozwala system. Skończ.
Próbowałeś robić za magistra elegantarum, tyle że sam masz chamskie odzywki i wyzwiska na zawołanie. Różnica? Według Ciebie to nie są wyzwiska i poza tym zasłużyli 
Idź na spacer , przewietrz się i przeczytaj jeszcze raz ten bełkot który napisałeś.
|
Tak sobie myśl dalej.
Wszyscy na tym forum widzą, kto jest tu największym chamem w stosunku do:
- piłkarzy (którym czasem nie wyjdzie mecz). Wystarczy napisać, że jest słaby, nie trzeba od razu chamsko mieszać go z błotem
- członków sztabu - Można poprzestać na ocenianiu kwalifikacji i wyników. Nie trzeba używać wyzwisk
- innych użytkowników forum - chyba każdy dostał od ciebie jakieś wyzwisko, jakąś próbę poniżenia.
Może poproszę o zgłoszenia: kogo na tym forum wolfy jeszcze nie próbował obrażać? Wobec kogo nie próbował się wywyższać?
Wszystko jest zapisane - łatwo sprawdzić.