MaLk napisał(a):

|
To nie jest podejście, tylko smutna konstatacja, że zmiany powinny być dużo dalej idące niż tylko trener i wiara w to, że sama zmiana trenera bez zmiany fundamentów klubu coś zmieni.
|
Jak pokazały nam czasy Sharksów - zespół z dobrym trenerem jest w stanie funkcjonować w patologicznych warunkach. Tylko trener musi być dobry.
Podobnie Hybala radził sobie ze szrotem do czasu aż zaczął się cyrk z legendami.
Więc może najpierw zatrudnijmy trenera a potem zobaczmy czy faktycznie nic to nie dało.