@FraMat - ośmieszasz się. Głupota tego co piszesz rozwala system. Skończ.
Próbowałeś robić za magistra elegantarum, tyle że sam masz chamskie odzywki i wyzwiska na zawołanie. Różnica? Według Ciebie to nie są wyzwiska i poza tym zasłużyli

Idź na spacer , przewietrz się i przeczytaj jeszcze raz ten bełkot który napisałeś.
A w temacie: oficjalnie testujemy Jesusa Alfaro. 70 meczy, 5 goli, 31 lat, 1,70 cm, napastnik.
Pozostawiam bez komentarza.
Edit: @FraMat - dobra, to nie jest temat na Twoje odpały. Skończ hipokryto.