wściekłe pięści węża napisał(a):

O, Termalica wymieniła Latala na Lewandowskiego. Fajnie, co?
Internetowa wiślacka społeczność widzę również marzy o zmianie dla zmiany. .... tam, że nie mamy kasy na wsiadanie na karuzelę trenerską, .... tam, że Kiko pod którego tu wszyscy kręcą śmigłem popiera Sobola - najważniejsze, żeby WYJEBAĆ TRENERA. I co dalej?
O inwektywach w kierunku piłkarzy czy trenerów i płaczliwym tonie godnym gimnazjalistów już nawet nie chce mi się gadać, bo poziom rozmowy z tym forum dawno już zrównał się z gównopoziomem komentarzy na FB.
|
tym lepiej że zaszczyciłeś nas swoją obecnością
czemu "zmiana dla zmiany"? jeśli nie przyleciałeś do nas z innego wymiaru gdzie motyl zatrzepotał skrzydłami w drugą stronę, Termalica i Wisła przegrały baraże i nie awansowały do ekstraklasy
tak samo tutaj nikt nie chce zamieniać siekierki na kijek, tylko oczekuje konsekwencji i odpowiedzialności za to co stało się w końcówce tego sezonu
podoba mi się że napisałeś o "internetowej" społeczności, tak jakby gdzieś na zewnątrz psychiatryka była bajkowa kraina ludzi z trzeźwym oglądem
wszystko pomieszałeś, bo to na FB i TT są ludzie naćpani zwycięstwami z Chojniczanką którym królewicz cały czas dostarcza nowe bodźce, a ci najprawdziwsi z realnego reala w przerwach między wydawaniem komicznych oświadczeń mocno się starają, żeby nie krytykować nikogo oprócz piłkarzy