krysztal napisał(a):

|
Raz,że nie dosypuje sam a dwa no wiesz to cały czas są pożyczki.Oczywiście narracja jest taka,że tak jest najprościej,najszybciej.Ja będę się upierał,że rządzi nadal JBXVI a co on sobie tam w tej swojej chorej głowie ubzdurał to ciężko wyczuć.Jaja to by były jakby się okazało-a co jak już takie teorie snujemy- że Kuba taż jest przez kogoś sterowany
|
No ok pożyczki. Też nie kupuje narracji, że szybciej i łatwiej, bo wiadomo od lat, że klub wymaga wiecznego dokładania kasy. Ale serio jaka jest szansa, że on to kiedyś odzyska? Klub nie posiada nic swojego.