Wyświetl pojedynczy post
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1067
Stary 16.06.2023, 10:30
krysztal napisał(a):Wyświetl post
Raz,że nie dosypuje sam a dwa no wiesz to cały czas są pożyczki.Oczywiście narracja jest taka,że tak jest najprościej,najszybciej.Ja będę się upierał,że rządzi nadal JBXVI a co on sobie tam w tej swojej chorej głowie ubzdurał to ciężko wyczuć.Jaja to by były jakby się okazało-a co jak już takie teorie snujemy- że Kuba taż jest przez kogoś sterowany
No ok pożyczki. Też nie kupuje narracji, że szybciej i łatwiej, bo wiadomo od lat, że klub wymaga wiecznego dokładania kasy. Ale serio jaka jest szansa, że on to kiedyś odzyska? Klub nie posiada nic swojego.
Zwolennik zadłużenia
Sierota po Cupiale
Sekciarz spadkowy
Odpowiedz cytując