Wyświetl pojedynczy post
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1066
Stary 16.06.2023, 10:28
Jagul napisał(a):Wyświetl post
Możesz przedstawić powody, dla których Królewski miałby coś takiego odstawić?
Co mu daje pełna władza oprócz tego, że musi dosypywać do studni bez dna?
Raz,że nie dosypuje sam a dwa no wiesz to cały czas są pożyczki.Oczywiście narracja jest taka,że tak jest najprościej,najszybciej.Ja będę się upierał,że rządzi nadal JBXVI a co on sobie tam w tej swojej chorej głowie ubzdurał to ciężko wyczuć.Jaja to by były jakby się okazało-a co jak już takie teorie snujemy- że Kuba taż jest przez kogoś sterowany
Odpowiedz cytując