skarabeus napisał(a):

Wiernosc,
TJ się zgodził (proszę Panie Tomku potwierdzić lub zaprzeczyć) odsprzedać akcję, bo JK wyszedł z informacją, ze jest inwestor, który chce kupić Wisłę, ale żeby to przeprowadzić sprawnie to on musi mieć większość udziałów (upraszczam i były wątki poboczne, ale w sumie to do tego się to sprowadziło). Więc jeśli nie było jednak inwestora, był to blef, a teraz zrobiono szopkę, bo być może są jakieś zapisy w umowach, to.... nie dokończę.
Co przemawia jeszcze za tym, że odstawiono szopkę?
Nie przeprowadzono klasycznego papierowego DD. Wyobrażasz sobie, że ktoś kupuje klub z długami rzędu kilkudziesięciu milionów złotych, w marcu czy kwietniu jest ustalona umowa i wszystkie załączniki, a nie przeprowadził do tego czasu, ani później DD ?
Przecież to śmierdzi Stechertem na kilometr.
|
Możesz przedstawić powody, dla których Królewski miałby coś takiego odstawić?
Co mu daje pełna władza oprócz tego, że musi dosypywać do studni bez dna?