Wyświetl pojedynczy post
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1064
Stary 16.06.2023, 10:11
skarabeus napisał(a):Wyświetl post
Wiernosc,



TJ się zgodził (proszę Panie Tomku potwierdzić lub zaprzeczyć) odsprzedać akcję, bo JK wyszedł z informacją, ze jest inwestor, który chce kupić Wisłę, ale żeby to przeprowadzić sprawnie to on musi mieć większość udziałów (upraszczam i były wątki poboczne, ale w sumie to do tego się to sprowadziło). Więc jeśli nie było jednak inwestora, był to blef, a teraz zrobiono szopkę, bo być może są jakieś zapisy w umowach, to.... nie dokończę.


Co przemawia jeszcze za tym, że odstawiono szopkę?
Nie przeprowadzono klasycznego papierowego DD. Wyobrażasz sobie, że ktoś kupuje klub z długami rzędu kilkudziesięciu milionów złotych, w marcu czy kwietniu jest ustalona umowa i wszystkie załączniki, a nie przeprowadził do tego czasu, ani później DD?


Przecież to śmierdzi Stechertem na kilometr.
Możesz przedstawić powody, dla których Królewski miałby coś takiego odstawić?
Co mu daje pełna władza oprócz tego, że musi dosypywać do studni bez dna?
Ostatnio edytowane przez Jagul : 16.06.2023 o godz. 10:16.
Zwolennik zadłużenia
Sierota po Cupiale
Sekciarz spadkowy
Odpowiedz cytując