Wyświetl pojedynczy post
skarabeus
Senior Member
 
Od: 02.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1062
Stary 16.06.2023, 09:52
Tylko to jest gambling. Czysty, niczym nie poparty gambling.
Nie bylby gdyby wyszedl i powiedzial: inwestor, ktory byl grany od pazdziernika nie bedzie nowym wlascicielem. Pojawil sie inny gracz, i z nimi podpisalismy umowe. Jest to firma xyz.



A tutaj jak cos ma byc dopinane to jest wiele rzeczy, ktore moga deal wykoleic. A Z tego co sam Jaro mowi, to Wisla ma plynnosc do konca roku. Potem sie kasa skonczy.



Problemem Wisly i otoczenia Wisly (Socios) jest to, ze wszyscy chca sie lubic. A tak sie nie da.
Socios po "upadku" WSH powinno byc organem nadzorczym dzialania wlascicieli. A oni stali sie funflami. Na funfla nie powiesz zlego slowa, ale na internetowego kibica juz mozesz cisnac. Nie Serek?
Odpowiedz cytując