Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#91675
Stary 16.06.2023, 09:25
Tak więc Kiko zostaje, co może dać nam szansę na sklecenie tworu hiszpańsko - polskiego który da sobie szansę na powalczenie o awans.

Szkoda tylko że zapowiada się całkowite olanie rynku krajowego, ale możliwe że suma obcokrajowców się i tak zbilansuje, pod warunkiem że pozbędziemy się poza Benito też Cisse, Ondraska, Balty, Hugiego, Fazlagicia, Igbekeme i LF (dwóch ostatnich wiadomo że z chęcią byśmy zostawili).

Oby zostal jednak Mula, jak odejdzie to będę mega rozczarowany.

Pozostanie Junki uważam za spory sukces. Byle zdrowie dopisywało.
Odpowiedz cytując