Wyświetl pojedynczy post
grosz
Senior Member
 
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1056
Stary 16.06.2023, 09:03
Bardzo dobra decyzja o pozostawieniu Sobola na stanowisku. Każdy ma swoją ocenę ja jego prace oceniam bardzo pozytywnie. Niektórzy się czepiają że kogoś nie wystawił w meczu, ale to on ma wyniki badań, zmęczenia, widzi ich na codzien.

Na plus:
+ Rezerwy od nowego sezonu, bardzo tego brakowało, żeby zachować rytm meczowy, wypróbować nowych rozwiązań.

+ Królewski prezes i właściciel to właściwa osoba, porządkują klub po latach złego zarządzania. Wolę jego niż jakiekolwiek araba, czy pseudo inwestora

+ Kiko, widać że ten pomysł wypalił więc trzeba to kontynuować

+ Sobol, bardzo dobra decyzja w pół roku potrafił zrobić druzyne, zrobić dobry obóz przygotowawczy, i dostał szansę na wyciągnięcie wniosków z popełnionych błędów. Runda jesienna go zweryfikuje, jak zespół przestanie grać to pewnie w zimie byłaby zmiana.

+ Zakończenie rozmów z inwestorem, ludzie myślą że przyje dobry wujek i sypnie kasa, ale nie ma bezinteresownego działania, albo przyszłaby tu brudna kasa arabska albo ktoś chciałby tu walki robić na transferach. Nie wierzę w żadnego bezinteresownego inwestora.

+ Blaszczykowski, dzięki niemu żyjemy, upadek był nieunikniony ludzie naprawdę zapominają że uciekliśmy spod gilotyny, a klubu mógłoby nie być. Zobaczcie jak trudno jest awansować z 1 ligi do ekstraklasy, a niektórym tak łatwo mówić że powinniśmy zacząć od 4. ligi ciekawe w ile dekad byśmy wrócili do ekstraklasy?
Blaszczykowski jest świetnym czlowiekiem i cieszę się że on jest współwłaścicielem.

Na minus
- Puszcza jest dla nas, tym czym dla Polskich klubow Qarabach. Nie umiemy z nimi grać.
- brak pokory wśród kibiców i realnego spojrzenia że jesteśmy mocno zadłużonym klubem z dużym długiem który jest łatany żeby jakoś to funkcjonowalo, a mimo to coś udaje się zrobić i walczyć o awans.

Nie powinniśmy zmieniać nic co przez ostatnie pół roku zadzialaloa iść w tym kierunku i pomimo ogromnych problemów próbować funkcjonować.
Odpowiedz cytując