krysztal napisał(a):

|
Widzę Karherop ,że już się odpaliłeś i na nowo roztaczasz świetlane wizje dla naszego kochanego ....idołka.A po Puszczy nawet słowem się nie odezwałeś i tydzień siedziałeś jak mysz pod miotłą.Masz charakter podobny do Królewskiego,jak mu nie idzie to płacz i zgrzytanie zębów a potem wystarczy chwila i ego pod sufitem lata.Do następnej kompromitacji....
|
Po porażkach muszę odpocząć od forum i od Wisly. Mam wprost przeciwnie do wielu tutaj, którzy musza wylewać swoja frustracje.
Pisałem o tym nie raz nie mam satysfakcji z pastwienia się nad piłkarzykami czy osobami że sztabu, nawet jeśli na to zasługują.
Zresztą, napisałem po nim że Sobol za ten mecz jest do zwolnienia. Zdania nie zmieniłem.
Nie wiem gdzie ty widzisz roztaczanie wizji. Wprost przeciwnie. Inni się zbroja, my jesteśmy w lesie, choć po wczorajszym wieczorze to może chociaż utrzymamy 80% kluczowych zawodników. Gorzej z trenerem.