Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#91673
Stary 16.06.2023, 08:39
sorry, ale, o ile rozumiem, że ktoś może oceniać (w swoim małym rozumku i i nie mając dostępu do wszystkich danych) trenera (czy kogokolwiek) i uważać go za słabego w swoim zawodzie, to nie rozumiem ustawicznego zaspokajania chyba swoich własnych kompleksów przez nieustanne używanie, w każdym poście słów obelżywych jak cieć, cymbał (resztę można doszukać).
To się nadaje do leczenia.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując