Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#91672
Stary 16.06.2023, 08:06
Kurz napisał(a):Wyświetl post
Nie zawsze można mieć to czego się chce, wiec plan minimum.

Napastnik, który będzie jakimś realnym konkurentem dla Rodado.
Wzmocnienie środka pola (na razie w opcji z pozostającym Fernandezem). Fajnie byłoby, gdyby Duda nie musiał grać. Fajnie, gdyby defensywnym pomocnikiem nie musiał być obrońca.
Pozbycie się Żyry, Bashy, Ondraska, Urygi (chyba że lekarz ręczy głową za jego powrót do zdrowia), Młyńskiego, Cisse, Starzyńskiego, jeszcze ze 2-3 młodych zdolnych (wszystko jedno których).

To w najbliższym okienku. Jeśli zdarzy się coś więcej, w dodatku transfery trafione, będę przeszczęśliwy.
Zaraz, czegoś nie rozumiem. Twierdziłeś że to za słaby skład na awans, że Hiszpanie mają braki etc. Teraz odchodzi najlepszy piłkarz który wykręcił jakieś kosmiczne liczby a Ty sugerujesz że jakieś drobne korekty i pozbycie się balastu wystarczą? Przy tym samym amatorze na stanowisku trenera?

Troszeczkę jesteś niekonsekwentny.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 16.06.2023 o godz. 09:18.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując