Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23684
Stary 16.06.2023, 07:55
Karherop napisał(a):Wyświetl post
@wolfy tutaj masz dział plotki i propozycje, więc i tak byś tu nie dostał oficjalnego komunikatu. No ale dobrze mieć marzenia.

A tak w ogóle to już nie wiem czy piłkarze po przegranych mają chować głowę w piasek czy jednak nie?

Zdecyduj się
Ja jestem zdecydowany że mam w dupie jaką ligę woli Sapała, czy którykolwiek inny skompromitowany pozorant. W opowieściach to Ci frajerzy są zawsze mocni. Jedyne deklaracje jakie mnie interesują to zgoda na rozwiązanie kontraktu, ale takich jaj to żaden z tych darmozjadów nie ma.

Poza tym, żeby nie robić większego burdelu - perełki które z siebie wyrzucą jednak do działu "nasi piłkarze". Ja czekam na choćby plotki o pozbyciu się Gruszkowskiego, Biegańskiego, Dudy, Bashy, Żyro czy Młyńskiego.

Coś pozytywnego. Cokolwiek.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując