Karherop napisał(a):

@wolfy tutaj masz dział plotki i propozycje, więc i tak byś tu nie dostał oficjalnego komunikatu. No ale dobrze mieć marzenia.
A tak w ogóle to już nie wiem czy piłkarze po przegranych mają chować głowę w piasek czy jednak nie?
Zdecyduj się
|
Ja jestem zdecydowany że mam w dupie jaką ligę woli Sapała, czy którykolwiek inny skompromitowany pozorant. W opowieściach to Ci frajerzy są zawsze mocni. Jedyne deklaracje jakie mnie interesują to zgoda na rozwiązanie kontraktu, ale takich jaj to żaden z tych darmozjadów nie ma.
Poza tym, żeby nie robić większego burdelu - perełki które z siebie wyrzucą jednak do działu "nasi piłkarze". Ja czekam na choćby plotki o pozbyciu się Gruszkowskiego, Biegańskiego, Dudy, Bashy, Żyro czy Młyńskiego.
Coś pozytywnego. Cokolwiek.