|
Naprawdę wywnioskowałeś z tych cytatów, że tu chodzi o chwalenie zarządu, Królewskiego, czy też stawanie po stronie zarządzających w jakiejś kwestii? O czym Ty piszesz? Ja tu się od dłuższego czasu staram w ogóle nie wypowiadać i nie wyrażać własnego zdania. Podczas całego zamieszania związanego z ewentualnym przejęciem klubu w zasadzie na ten temat głosu nie zabierałem.
W jednym z cytatów, które przytoczyłeś, wskazałem o co mi chodziło - krytykowałem konkretne wpisy (jak ten o kontrakcie dla Fernandeza czy podanie kwot, które zostaną przeznaczone na dział sportu - bo to kompletne bzdury były), a dodatkowo lekko "śmieszkowałem", bo bawią mnie kolejne "zbymaki", które za wszelką cenę szukają poklasku.
Tyle, zmykam i nadal będę trzymał się z dala od wypowiadania się na forum.
|