A ja bym wywalił Kiko i z Radka zrobił menedżera z prawdziwego zdarzenia. Gdyby mu dać pełnię władzy, to pewnie ogarnąłby dobre transfery i wyniki też by były super

Skoro awansu nie było t jednak ktoś zawiódł, skoro zawiódł, to powinien zostać wyeliminowany, a jego kompetencje powinien przejąć prawdziwy Wiślak.
A tak serio. Przegraliśmy ten awans dwa razy, dwa razy u siebie, ze słabszymi drużynami, nie pokazując zupełnie nic w tych meczach. I gościu został na stanowisku, za to, że kompletnie zajebał dwa najwazniejsze mecze w tym sezonie.
Hmmm, niech no pomyslę. Skoro tak było, to na pewn w przyszlym sezonie awansujemy dzięki Radkowi. To jest nasz .......ony dramat, że takie jaja się dzieją w klubie.
Wydarzenia ostatniego tygodnia (no półtorej tygodnia)
- blamaż z Puszczą
- konferencja 40 sekundowa, jakieś krótkie wywiady w mediach, ogólnie wszyscy siedzą cicho + nie lubimy zawodzić + wykonaliśmy kawał świetnej roboty
- zakończyła się szopka z inwestorem (nic na ten temat nie wiadomo, inwestor był, nie wiadomo kto, ale jednak już nie ma i temat można zamknąć)
- Sobol w nagrodę za blamaż pozostaje na stanowisku
Jakby jaki bokser miał taką twardą mordę jak kibice Wisły (którzy przyjmują to wszystko na twarz) to by głową wszystkim rozwalał pięści i wygrywał bez zadawania ciosów w walce.