Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1465
Stary 15.06.2023, 22:02
A ja bym wywalił Kiko i z Radka zrobił menedżera z prawdziwego zdarzenia. Gdyby mu dać pełnię władzy, to pewnie ogarnąłby dobre transfery i wyniki też by były super Skoro awansu nie było t jednak ktoś zawiódł, skoro zawiódł, to powinien zostać wyeliminowany, a jego kompetencje powinien przejąć prawdziwy Wiślak.

A tak serio. Przegraliśmy ten awans dwa razy, dwa razy u siebie, ze słabszymi drużynami, nie pokazując zupełnie nic w tych meczach. I gościu został na stanowisku, za to, że kompletnie zajebał dwa najwazniejsze mecze w tym sezonie.

Hmmm, niech no pomyslę. Skoro tak było, to na pewn w przyszlym sezonie awansujemy dzięki Radkowi. To jest nasz .......ony dramat, że takie jaja się dzieją w klubie.
Wydarzenia ostatniego tygodnia (no półtorej tygodnia)
- blamaż z Puszczą
- konferencja 40 sekundowa, jakieś krótkie wywiady w mediach, ogólnie wszyscy siedzą cicho + nie lubimy zawodzić + wykonaliśmy kawał świetnej roboty
- zakończyła się szopka z inwestorem (nic na ten temat nie wiadomo, inwestor był, nie wiadomo kto, ale jednak już nie ma i temat można zamknąć)
- Sobol w nagrodę za blamaż pozostaje na stanowisku

Jakby jaki bokser miał taką twardą mordę jak kibice Wisły (którzy przyjmują to wszystko na twarz) to by głową wszystkim rozwalał pięści i wygrywał bez zadawania ciosów w walce.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując