Wyświetl pojedynczy post
kopaczoholik
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1459
Stary 15.06.2023, 21:37
nero napisał(a):Wyświetl post
Nie zrobił celu jaki przed nim stawiano, zawiódł, nie awansował do Ekstraklasy to oczywiste, że mu się należy kolejny rok próby. W czym gorszy jest Sobolewski od Brzęczka? To on mógł mieć szanse, a Sobolewski nie?
Ale Sobolewski w porównaniu z Brzęczkiem przynajmniej dobrze punktował, w efekcie czego wykręcił najlepszy wynik w I lidze w tej rundzie...

Niestety ma też punkt wspólny z Brzęczkiem i przegrał (sic!) wszystkie ważne mecze w tej samej rundzie, a wystarczyło wygrać tylko jeden (sic!) z nich A mecz barażowy to był jego i drużyny blamaż za którą ponosi pełną odpowiedzialność!

Cóż, pożyjemy, zobaczymy... Jak na razie przedłużanie umów z trenerami nam nie wychodzi na dobre, czego najlepszym przykładem jest Brzęczek...

Pozostaje nam jeno kibicować
Odpowiedz cytując