nero napisał(a):

Nie zrobił celu jaki przed nim stawiano, zawiódł, nie awansował do Ekstraklasy to oczywiste, że mu się należy kolejny rok próby. W czym gorszy jest Sobolewski od Brzęczka? To on mógł mieć szanse, a Sobolewski nie?
|
Ale Sobolewski w porównaniu z Brzęczkiem przynajmniej dobrze punktował, w efekcie czego wykręcił najlepszy wynik w I lidze w tej rundzie...
Niestety ma też punkt wspólny z Brzęczkiem i przegrał (sic!) wszystkie ważne mecze w tej samej rundzie, a wystarczyło wygrać tylko jeden (sic!) z nich

A mecz barażowy to był jego i drużyny blamaż za którą ponosi pełną odpowiedzialność!
Cóż, pożyjemy, zobaczymy... Jak na razie przedłużanie umów z trenerami nam nie wychodzi na dobre, czego najlepszym przykładem jest Brzęczek...
Pozostaje nam jeno kibicować
