aNouc napisał(a):

Mnie to specjalnie nie dziwi, Błaszczykowski wracał po urazach, i był to idealny mecz, żeby się rozruszał. A jest szansa, że będzie chciał zagrać w kolejnym sezonie, a przynajmniej przez nadchodzącą rundę. Byle go urazy omijały, a będzie wzmocnieniem na 1. ligę.
|
Chłopie daj już spokój, naprawdę. Kuba na "maskotkę" - i to nie w obraźliwym znaczeniu - z dala od szatni i decyzyjnych pozycji.