Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1030
Stary 15.06.2023, 19:15
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Napisałeś, że uważałem transfer Ondraska za zajebisty - odpowiedziałem Ci, aby każdy zobaczył, cytatem mojej wypowiedzi po transferze Zdenka, co o tym ruchu naprawdę sądziłem. Myślałem, że zamiast odwracać kota ogonem, po prostu przyznasz, że coś Ci się moje wypowiedzi chyba pomieszały. Jak widać oczekiwałem zbyt wiele, miłego wieczoru!
Czyli nie odpowiesz.
No trudno, trzeba trzymać kciuki. Gdzie my drugiego takiego Wiślaka znajdziemy? Może zejdzie z kontraktu?
Wie ktoś ile może mu zaoferować Rawia Walbet Rawicz?
Ostatnio edytowane przez wolfy : 15.06.2023 o godz. 19:18.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując