Wyświetl pojedynczy post
Obserwator
Member
 
Od: 01.2004
Skąd: Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1022
Stary 15.06.2023, 18:52
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
nie ma w biedronce takich reklamówek żeby fizycznie udało się wynosząc gotówke wyciągnąć tyle kasy z klubu ile zrobiono pod rządami Trio
Czy byłaby szansa, aby nie używać takich sformułowań w kontekście "Trio"? Ja po drugim przeczytaniu (chyba) zrozumiałem co autor miał na myśli, ale w pierwszej chwili odebrałem to jako zarzut do nas o wyprowadzanie pieniędzy. Boję się, że nie wszyscy przeczytają dwa razy.

Takie sugestie są niesprawiedliwe szczególnie, że w czasach w których miałem coś do powiedzenia środków w klubie przybywało lub przynajmniej nie ubywało (długów ubywało a nie przybywało). Wziąłem wielokrotnie na siebie odpowiedzialność za ciąg wypadków, które doprowadziły do kompromitacji ze spadkiem. Nie znalazłem dość determinacji, żeby to przerwać lub się odciąć. Będę się tego wstydził do końca życia. Ale złotówki na tej operacji nie zarobiłem, a wręcz przeciwnie.

Tak szerzej do wszystkich czytających to miałbym apel, aby przestać już pisać o rządach "Trio" przy podsumowywaniu okresu od stycznia 2019 do teraz hurtem.

"Trio" nigdy nie było takie jak to się wszystkim wydaje (obowiązywała raczej formuła 2+1), a ostatecznie zostało zlikwidowane na jesieni 2021 poprzez wymuszenie wprowadzenia w grudniu do spółki kolejnych akcjonariuszy. Od tego momentu np. mój wpływ na rzeczywistość w klubie zbliżył się do poziomu symbolicznego. W lecie spadł do zera absolutnego, a od grudnia nie jestem już zaangażowany w żaden sposób w to co się dzieje - nawet pozornie.

Tak więc można mnie biczować za okres przed spadkiem, ale pisanie o "Trio" po grudniu 2021 jest już niespecjalnie uzasadnione, a w kontekście sezonu 22/23 wprost wypacza rzeczywistość.

Drozd napisał(a):Wyświetl post
Do Obserwatora, skoro na jesieni powiedział Pan A, to najwyższy czas powiedzieć B i pokierować odpowiednio sprawami.
Naprawdę nie wiem co miałbym czy co mógłbym teraz zrobić. Poza trzymaniem kciuków oczywiście.

Pozdrawiam,
TJ
Ostatnio edytowane przez Obserwator : 15.06.2023 o godz. 18:55.
Odpowiedz cytując