Wyświetl pojedynczy post
crux.a
Senior Member
 
Od: 02.2011
Skąd: ze wsi

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1017
Stary 15.06.2023, 18:36
Odejście Kuby byłoby dla Wisły korzystne. Dożywotnia loża, skandowanie Kuba Kuba na każdym meczu i zero wpływu na codzienne funkcjonowanie klubu.
Odpowiedz cytując