Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1016
Stary 15.06.2023, 18:29
aNouc napisał(a):Wyświetl post
Wideo rozmowa z Kubą Błaszczykowskim dziś o godz. 20:00:

Pod linkiem: https://www.youtube.com/watch?v=CnrdddEtf4o
Jakoś dziwnie mało mnie interesuje, co Kuba ma do powiedzenia.
Pewnie będzie znowu słodkie pierdzenie i gadanie o tym, jak to wszyscy są przeciwko niemu, a on przecież jest swój chłopak, zainwestował (pożyczył) choć nie musiał, no, ale zajebał więc musi przeprosić.
Podejrzewam (obym się mylił), że będzie chciał odejść razem z Nowakiem, bo nikt go tutaj nie szanuje.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując