aNouc napisał(a):

Jakoś dziwnie mało mnie interesuje, co Kuba ma do powiedzenia.
Pewnie będzie znowu słodkie pierdzenie i gadanie o tym, jak to wszyscy są przeciwko niemu, a on przecież jest swój chłopak, zainwestował (pożyczył) choć nie musiał, no, ale zajebał więc musi przeprosić.
Podejrzewam (obym się mylił), że będzie chciał odejść razem z Nowakiem, bo nikt go tutaj nie szanuje.