Wyświetl pojedynczy post
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1446
Stary 15.06.2023, 17:29
Powyższy parobku Billettierego,

Zamiast szczekać na mnie, spójrz w tabelę za waszych rządów.

Jurek, Dawidek, Marsjański Królewicz, stado zagranicznych parodystów, itp.

Nikt wam nie przeszkadzał.

Leśnodorski pomógł, Jadczak pomógł, władze ligi pomogły.

Zjebaliście.

Zaoraliście Wisłę.

Zmarnowaliście największą pomoc w historii Ekstraklasy.

Klub z potencjałem na fazy grupowe europejskich pucharów co roku, będzie grał kolejny sezon w pierwszej lidze, a jakieś śmieszne klubiki w powiększonej Ekstraklasie.

Doprowadziliście do tego, że jakaś Puszcza i jakiś Klisiewicz zaorał Wisłę.

Tyle dni minęło...

Nikt nie odszedł po największej hańbie.

Ani Billettieri, ani Marsjanin, ani cała reszta.

A jutro będziecie świętować upadek Wisły w Warszawie na jubileuszu Billettierego i PiS-u.
Ostatnio edytowane przez KOALIK : 15.06.2023 o godz. 17:33.
Odpowiedz cytując