|
Powyższy parobku Billettierego,
Zamiast szczekać na mnie, spójrz w tabelę za waszych rządów.
Jurek, Dawidek, Marsjański Królewicz, stado zagranicznych parodystów, itp.
Nikt wam nie przeszkadzał.
Leśnodorski pomógł, Jadczak pomógł, władze ligi pomogły.
Zjebaliście.
Zaoraliście Wisłę.
Zmarnowaliście największą pomoc w historii Ekstraklasy.
Klub z potencjałem na fazy grupowe europejskich pucharów co roku, będzie grał kolejny sezon w pierwszej lidze, a jakieś śmieszne klubiki w powiększonej Ekstraklasie.
Doprowadziliście do tego, że jakaś Puszcza i jakiś Klisiewicz zaorał Wisłę.
Tyle dni minęło...
Nikt nie odszedł po największej hańbie.
Ani Billettieri, ani Marsjanin, ani cała reszta.
A jutro będziecie świętować upadek Wisły w Warszawie na jubileuszu Billettierego i PiS-u.
Ostatnio edytowane przez KOALIK : 15.06.2023 o godz. 17:33.
|