Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28424
Stary 15.06.2023, 16:25
Cytat:
LOL a czego oczekiwaliście? Aktualnie dla młodego zawodnika U18 (który miał z 5 lat jak ten klub cokolwiek jeszcze znaczył na arenie piłkarskiej w polsce) Wisła Kraków to taka Clepardia z większym stadionem. Na pewno nie klub docelowy za który chce się umierać, takie .......enie jest sprzedawane kibicom Chłopaki uczą się tu grać licząc na angaż w Legii/Lechu bo w ich świecie to są duże polskie eksportowe kluby.
Ale to zapewne nawet nie chodzi o to, że Legia czy Lech to lepiej zorganizowane kluby, Wisła przecież gdzie by nie była to i tak markę ma, jest wielka, potencjał ma. Tylko, że jeśli taki młody chce coś w piłce osiągnąć i jest kumaty to spierdala stąd przy pierwszej okazji bo wiadomo na 99,99999%, że w Wiśle się nie rozwinie.
Gdzie jest Hoyo? Co się stało ze Starzyńskim, Biegańskim, Guszkowskim itd itd itd? Każdy z nich jakiś potencjał miał, oni się staczają wchodząc do seniorskiej kadry Wisły, oni grają lepiej swoje pierwsze mecze w seniorach w Wiśle niż mecze nr 10, 20 czy 50.

Gdyby taki małolat wiedział, że tu się rozwinie to zakłądam, że na pewno by został, dlaczego? Bo by wiedział, że prędzej wskoczy do pierwszego składu, a stamtąd już krótka droga do fanego, konkretnego transfery na zachód czy to nawet do Legii czy Lecha, może do Rakowa ale nie do startowania z masą innych juniorów i przebijania się, tylko już po 1-2-3 latach gdy w seniorskiej piłce, w średnim klubie jak Wisła ale by się rozwinął, został by oszlifowany i już by był konkretnym grajkiem.

Ale tu się nikt nie rozwija, jesteśmy katownią dla tych młodych chłopaków i niszczymy im kariery i marzenia.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując