Wyświetl pojedynczy post
tedyy
Senior Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28422
Stary 15.06.2023, 15:38
aNouc napisał(a):Wyświetl post
Wy znacie w ogóle tych piłkarzy, czy na zasadzie - utalentowani bo młodzi? Ja mam w pamięci wygraną CLJ po zwycięstwie 10:0 z Cracovią i dziś 3/4 z tych młodych piłkarzy pracuje na budowach.

A w międzyczasie największy talent Buksa wyjechał za granicę i słuch po nim zaginął.


Miga by chciał, żeby Wisła wystawiała do gry o awans do Ekstraklasy jakichś 17-latkow, bo mają 17-lat to przecież są zdolni. Inaczej tupną nóżką i odejdą. Np. do Legii.. i z pewnością będą tam grać. Będą tak samo grać w drużynach młodzieżowych jak grali w Wiśle. A później pogonieni, jak większość.

Problemem jest brak większej kasy, żeby zaspokoić tych juniorów, a nie, że oni jacyś utalentowani. Wiadomo, że przez brak awansu Wisły do Ekstraklasy poszły cięcia w Akademii, która jest droga w utrzymaniu. Legia se gra w Ekstraklasie, ma w miarę ustabilizowaną sytuację finansową, to sobie może pozwolić na utrzymywanie kilku dodatkowych juniorów.

Już mi się rzygać chce od tych "utalentowanych". Czekam na jakiegoś utalentowanego młodzieżowca Wisły od 10 lat i cisza. I cisza również o tych, którzy przenieśli się do Legii, Amiki czy Górnika Zabrze.
https://twitter.com/wislak20071/stat...953063937?s=20
Odpowiedz cytując