Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1442
Stary 15.06.2023, 14:18
Tylko co rozumiesz przez danie odpoczynku w meczu z Sosnowcem? Faktycznie trzymanie Cise na boisku to był sabotaż.

A co do V kolumny. To jak przesraliśmy awans nie da się inaczej wytłumaczyć. To jak daliśmy sobie strzelić bramki z Sosnowcem, czy z Puszczą do przerwy to najlepszy dowód, że nie wszystkim na awansie zależało. To samo się działo jak Hyballa musiał zacząć przegrywać bo za dobrze mu szło żeby go wykopać. Wtedy też było gadanie o zajeżdżaniu.

Jeżeli drużyna gra tym słabiej im dłużej trener pracuje, a tak było na wiosnę, to trzeba go wywalić. Jednak mam przekonanie, że postawa niektórych piłkarzy to nie tylko efekt Sobolewskiego. Potrzebny jest trener o zachodniej kulturze pracy. Ze sztabem kompetentnych współpracowników.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując