sevenheaven napisał(a):

Miedź Legnica w przyszłym sezonie ma mieć najwyższy budżet w historii, gdzieś tak wyczytałem 
Pierwsza liga będzie koszmarnie trudna.. nie zdziwie się jak np. Polonii Warszawa albo Motorze Lubin zamarzy się Ekstraklasa.. mają dużo bogatszych właścicieli od nas.
|
Miedź wygra 1 ligę, wiedzą jak to robić, układają sobie kadrę od dawna. Polonia i Motor mogą odgrywać podobną rolę jak Ruch i Stal w minionym sezonie.
Choć jak powiedział Sapała, woli taka ligę niż ligę drwali. Być może coś w tym jest