LOL a czego oczekiwaliście?

Aktualnie dla młodego zawodnika U18 (który miał z 5 lat jak ten klub cokolwiek jeszcze znaczył na arenie piłkarskiej w polsce) Wisła Kraków to taka Clepardia z większym stadionem. Na pewno nie klub docelowy za który chce się umierać, takie .......enie jest sprzedawane kibicom

Chłopaki uczą się tu grać licząc na angaż w Legii/Lechu bo w ich świecie to są duże polskie eksportowe kluby.