Karherop napisał(a):

Patrząc z jakim rozmachem działa Miedź Legnica która wciąga najlepsze kąski z rynku można zapytać co robi teraz Wisła? Miedź 13 graczy out, 7 on, a u nas 0/0.
U nas pewnie nikt nawet się nie zainteresował Michalakiem czy Hartherz-em
|
Miedź Legnica w przyszłym sezonie ma mieć najwyższy budżet w historii, gdzieś tak wyczytałem

Pierwsza liga będzie koszmarnie trudna.. nie zdziwie się jak np. Polonii Warszawa albo Motorze Lubin zamarzy się Ekstraklasa.. mają dużo bogatszych właścicieli od nas.