|
Ale ja nie mówię o barażu. Tylko o Sosnowcu. To był papierek lakmusowy.
Wiadomo, że lepszy byłby zagraniczny trener który potrafi uczyć grać w piłkę. Hyballa w trzy dni zmienił obraz gry. Takich jak on jest pełno.
Jednak, jeżeli we WŁASNYM ŚRODOWISKU niektórym zależy żeby czasem przegrać, to żaden trener nie pomoże.
ps. Jak straciliśmy bramki z Puszczą? To, że nikt nie przeszkadzał strzelającym głową, a bramkarz udawał, że broni, to wina ustawienia? Bądźmy poważni.
Ostatnio edytowane przez Drozd : 15.06.2023 o godz. 10:56.
|