|
Dokładnie tak jest. Sobolewski niewiele mógł zrobić kiedy kopacze sabotowali grę. Nie mówię, że wszyscy ale kilku na pewno. Teraz po wtopie Jechanie po Sobolewskim jest sposobem na uwalenie Królewskiego. Przypominam, że Królewski miał odchodzić, a nagle został prezesem i większościowym udziałowcem. Komuś plan się nie udał. Teraz jest kolejne podejście.
|