|
Bo zamiast restrukturyzować po spadku jakimś Obidzinskim czy Jazdzynskim my dalej szliśmy w tą swoją wislacką-miernosć. Niestety odkąd jest tutaj trio, a teraz Jarek to staczamy się z roku na rok. Coraz gorsze wyniki sportowe jak i finansowe. Parę lat temu piękne wywiady jak to zwiększyli przychody z reklamy i są one największe w historii klubu, wywiady, że za parę lat będą puchary itd. A kazalo się, że nikt w tym kraju tak nie przepala kasy na szrot jak my. Lekką ręką wydali 0.5mln euro na Fazlagica, w walce o awans zatrudniamy Bashe, Ondraska, Żyro.. A właściciel zamiast zmądrzeć to dalej .......i coś o schematach, algorytmach procesach budowy, kurla oni w tym klubie nic przez ostatnie 4 lata nie zbudowali i to w momencie jak mieli nawet spokój z finansami. Dla części głupich ludzi problemem jest gra Puszczy na naszym stadionie, a nie widzą jakiego dna sięgnął ten klub i zamiast wywieźć na taczkach królewskiego i Sobolewskiego to .......ą coś o murawie. Nie mamy drużyny, nie mamy trenera, stadion jest dla nas drogi, w bazę trzeba zainwestować. Miało być profesjonalnie, asortyment w sklepie miał być lepszy, a oni dalej wrzucają gównoprojekty, które projektuje chyba gimnazjalista. Ale cóż najważniejsze, że właściciel przyjdzie i po.......i coś o Wislackosci, jaki to zasłużony klub jest, a ludzie jedzą mu z ręki. Zamiast wyjść i zrobić konferencje, rozliczyć przeszłość i opowiedzieć o planach na trenera, dyrektora i drużynę to chłop dyskutuje z gamoniami na tt.
|