Wyświetl pojedynczy post
MaLk
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#996
Stary 14.06.2023, 23:05
Piknik1906 napisał(a):Wyświetl post
To są dane oczyszczone. Jak chcesz całość to do pierwszej liczby w każdej linijce (zobowiązania długoterminowe) dodaj 43 miliony. Na czerwiec 2022 w sumie wszystkich zobowiązań było 89,5. Teraz będzie w okolicach 97.
Z planowaną przez Królewskiego dziurą budżetową kolejnego sezonu wyjdzie nam ponad setka. Co da nam zaszczytne drugie miejsce w Polsce jeśli chodzi o najbardziej zadłużone kluby.

Za Legią, która ma ponad dwie stówy, tylko, w przeciwieństwie do nas, ma zupełnie inny potencjał przychodowy ze względu na grę w ESA, w eliminacjach do pucharów europejskich i bycie głównym klubem w stolicy.

Ale spoko czemu mielibyśmy nie dać sobie rady posiedzieć jeszcze trochę w I lidze bez wsparcia przebrzydłych inwestorów, którzy myślą głównie o zarobku?

Nie mam pojęcia jakie były warunki stawiane przez strony w negocjacjach, bo może na miejscu Królewskiego sam bym ich nie zaakceptował, ale na pewno podane do publicznej wiadomości wytłumaczenie powodów mnie nie przekonało.
Odpowiedz cytując