Piknik1906 napisał(a):

|
To są dane oczyszczone. Jak chcesz całość to do pierwszej liczby w każdej linijce (zobowiązania długoterminowe) dodaj 43 miliony. Na czerwiec 2022 w sumie wszystkich zobowiązań było 89,5. Teraz będzie w okolicach 97.
|
Z planowaną przez Królewskiego dziurą budżetową kolejnego sezonu wyjdzie nam ponad setka. Co da nam zaszczytne drugie miejsce w Polsce jeśli chodzi o najbardziej zadłużone kluby.
Za Legią, która ma ponad dwie stówy, tylko, w przeciwieństwie do nas, ma zupełnie inny potencjał przychodowy ze względu na grę w ESA, w eliminacjach do pucharów europejskich i bycie głównym klubem w stolicy.
Ale spoko czemu mielibyśmy nie dać sobie rady posiedzieć jeszcze trochę w I lidze bez wsparcia przebrzydłych inwestorów, którzy myślą głównie o zarobku?
Nie mam pojęcia jakie były warunki stawiane przez strony w negocjacjach, bo może na miejscu Królewskiego sam bym ich nie zaakceptował, ale na pewno podane do publicznej wiadomości wytłumaczenie powodów mnie nie przekonało.