wolfy napisał(a):

Ludzie, dajcie spokój z tym parodystą. Przecież ten człowiek nie ma zielonego pojęcia o trenowaniu zespołu. Jest prymitywny taktycznie i nie trzyma ciśnienia. Jaki sens trzymać takiego żałosnego dyletanta w klubie? Że noże jednak wyjdzie na Królewskiego.
Idź Pan w .... z taką zabawą.
|
Uwazam ze pozostawienie Sobola jako trenera to sabotaż.To jest niewiarygodne ze Krolewski popelnia caly czas te same bledy ktore rokrocznie cofają w rozwoju ten klub.
Wystarczylo wywalic Gule wczesniej ,zapewne udalo by sie utrzymac Ekstraklase.
Wystarczylo wywalic Brzeczka wczesniej,zapewne udalo by sie wrocic do Ekstraklasy
i teraz
Wystraczylo by wywalic Sobola wczesniej,zapewne..............................az sie boje pisac dalej
Osmieszony 3x przez Tułacza Sobol dalej bedzie naszym trenejro.Brawa.
I jak ten klub ma byc normalny ,kiedy tocza sie w nim takie paradoksy,wlascieciel pierniczy o restartach a caly czas robi te same błedy
dodatkowo rzadza nim rodzinne uklady ktore w zasadzie caly czas na to wszytsko oddziałują i sa dalej gdzies w szatni.
Moze to kontrowersyjne ale czy kwas w szatni sie nie pojawil odkad Kuba zaczal byc brany juz na powaznie do skladu?
rece mi juz opadają .