|
Ludzie, dajcie spokój z tym parodystą. Przecież ten człowiek nie ma zielonego pojęcia o trenowaniu zespołu. Jest prymitywny taktycznie i nie trzyma ciśnienia. Jaki sens trzymać takiego żałosnego dyletanta w klubie? Że noże jednak wyjdzie na Królewskiego.
Idź Pan w .... z taką zabawą.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
|