Elendil napisał(a):

|
Też wydaje mi się, że zostaniemy z Sobolem nie dlatego, że ktoś faktycznie tego chce, tylko dlatego, że nikt inny albo nie chciałby tu przyjść, albo nie było by nas na niego (i jego sztab) stać. Albo jedno i drugie.
|
Oczywiście że jest masa trenerów która chciałaby tu przyjść. Jeśli patrzeć tylko na polski rynek to zatrudnienie na najwyższym poziomie ma obecnie 13 polskich trenerów + kilku w kadrach młodzieżowych. Jest cała masa rozsądnych osób bez pracy, ale trzeba ich wyskautowac i prześwietlić. Dalej jestesmy atrakcyjnym pracodawca, ale tu musi być chęć z drugiej strony do zmiany.
O rynku zagranicznym nawet nie mówię, bo to praktycznie rynek nieograniczony.