Wyświetl pojedynczy post
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1424
Stary 14.06.2023, 16:51
nero napisał(a):Wyświetl post
Najśmieszniejsze jest to, że my nigdy nie mamy czasu, pieniędzy i jesteśmy na skraju bankructwa, a potem okazuje się, że my biedni bez hajsu następnie wydajemy go najwięcej w lidze.
Jedno nie wyklucza drugiego, bo zadłużenie sukcesywnie wzrasta. W końcu przekroczymy masę krytyczną i to jebnie.
Zwolennik zadłużenia
Sierota po Cupiale
Sekciarz spadkowy
Odpowiedz cytując