FraMat napisał(a):

Na dzisiaj nie jestem superfanem Sobolewskiego, ale nadal uważam, że każdy normalny trener, żeby mógł coś osiągnąć z drużyną potrzebuje długofalowego projektu i możliwości dłuższej pracy z drużyną, jak na przykład w przypadku Tułacza.
Mamy na dzisiaj właściciela, który nie jest specem od futbolu i nie może ocenić fachowości członków sztabu.
Czy korzysta z porad fachowców? Nie wiem.
Coś skłania go na razie do stawiania nadal na Sobola.
Nie wiemy co to jest i czy ma słuszność.
Bulwersujemy się błędami, które wiele osób zauważyło i frajerskim zaprzepaszczeniem szansy na awans.
Nie wiemy jednak do końca, co było powodem tych błędów.
Łatwo ocenia się zza ekranu komputera
|
Korzysta z porad fachowców. Fachowca. Jakub mu na imię. Powtórzę się:
Sobol jest wygodnym, pewnie niekosztownym i możliwym do obronienia wyborem:
- wyniki na wiosnę,
- kontynuacja projektu,
- wiślackie DNA,
- piłkarze go popierają,
- nie stawia się wszechwiedzącemu,
- i całe populistyczne pieprzenie, które sprawdza się od 4 lat