|
Też wydaje mi się, że zostaniemy z Sobolem nie dlatego, że ktoś faktycznie tego chce, tylko dlatego, że nikt inny albo nie chciałby tu przyjść, albo nie było by nas na niego (i jego sztab) stać. Albo jedno i drugie.
VIVA LA WISŁA
Nie ma pomyślnych wiatrów dla płynących bez celu
|