Karherop napisał(a):

JK ostatnio poinformował że chce widełek dla graczy 6-12k euro i to kwota nieprzekraczalna.
|
Nie żeby coś, ale zaczynam podejrzewać, że Jaro ma jakieś zafiksowanie na tych liczbach. 6-12 tu, 6-12 przy dziurze budżetowej.
Jeśli jeszcze gdzieś pojawi się ten przedział, zacznę się martwić.