tomasz_19 napisał(a):

|
Chodzi o to, że mimo wszystko Sobol statystyki ma dobre i gdybyśmy wygrywali na początku nowego sezonu tak jak na początku rundy wiosennej, to nikt nie czepiałby się stylu itp. Natomiast, też mam zastrzeżenia co do gry, ale Królewski już między słowami powiedział kto będzie trenował zespół w przyszłym sezonie i tu rodzą się moje obawy. Sobol raczej nie podoła choć chciałbym się mylić.
|
https://www.transfermarkt.pl/radosla.../trainer/50006
Statystyki Sobola.
Należy wziąć poprawkę,że to pierwsza liga,wynik robi mu seria meczów ze słabszymi drużynami z początku rundy a Wisła jak na pierwszoligowe warunki dysponowała wręcz kosmicznym budżetem i zawodnicy którzy przyszli w zimie są czołowymi piłkarzami na swoich pozycjach w lidze.