wolfy napisał(a):

|
Wlałeś trochę otuchy w serce. Zwykle to co piszesz ma się nijak do rzeczywistości, oby tym razem nie był to wyjątek.
|
To raczej będzie wyjątek potwierdzający regułę.
Nie obrazilbym się jeśli bym się mylił. Przydałoby się odciąć bagaż który niesie z sobą Sobolewski swoją osobą.
Z grubsza nie zostanie nam kibicom nic innego niż akceptacja stanu jaki zastaniemy od pierwszego treningu 22 czerwca. Na pewno będzie grupa która będzie bardzo niezadowolona, niezależnie kto ten trening poprowadzi.
We will see.....