Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28405
Stary 14.06.2023, 11:03
Dodaj że już grając w esa ich najlepiej opłacany zawodnik zarabia 60k miesięcznie.

JK ostatnio poinformował że chce widełek dla graczy 6-12k euro i to kwota nieprzekraczalna.

Swoją drogą pewnie w Lechii i Płocku będą mieć nie mniejsze problemy z budżetami płacowymi, ale też nieprzypadkowo odeszli już ich najlepsi zawodnicy (Furman, Wolski czy całą zgraja z Lechii).
Odpowiedz cytując