|
Dodaj że już grając w esa ich najlepiej opłacany zawodnik zarabia 60k miesięcznie.
JK ostatnio poinformował że chce widełek dla graczy 6-12k euro i to kwota nieprzekraczalna.
Swoją drogą pewnie w Lechii i Płocku będą mieć nie mniejsze problemy z budżetami płacowymi, ale też nieprzypadkowo odeszli już ich najlepsi zawodnicy (Furman, Wolski czy całą zgraja z Lechii).
|